Ekologiczne domki na zgłoszenie FreeDOM
Pozwól sobie na więcej

Nowoczesne domki na zgłoszenie FreeDOM - Twoje życie, Twoja przestrzeń

Decyduj świadomie - wybierając domki bez pozwolenia na budowę FreeDOM stawiasz na wolność, bezpieczeństwo i ekologię.

Icon

Brak ograniczeń

FreeDOM może zostać posadowiony niemal wszędzie, gdyż nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę.

Legalizacja naszych domków bez pozwolenia na budowę odbywa się na zasadzie zgłoszenia budynku do urzędu wojewódzkiego lub starostwa powiatowego. Działaj bez zbędnych formalności, gdyż Twój nowoczesny domek na zgłoszenie nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę. Bądź wolny i nie ograniczaj się przepisami budowalnymi.

Icon

Bezpieczeństwo

Konstrukcja FreeDOM to dedykowane dla domów jednorodzinnych prefabrykowane elementy oparte o stelaż drewniany.

W przeciwieństwie do budynków holenderskich czy kontenerowych nasze domki bez pozwolenia na budowę powstają w oparciu o solidny stelaż z prefabrykatów drewnianych. Wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane drewno lite KVH klejone warstwowo, które nie podlega pęknięciom ani odkształceniom. Twój dom będzie odporny na uszkodzenia mechaniczne, grzyby i insekty.

Icon

Ekologia

Do budowy i ocieplenia naszych nowoczesnych domków na zgłoszenie używamy naturalnych materiałów budowlanych pochodzenia drewnianego.

Nowoczesne domki letniskowe i całoroczne FreeDOM posiadają izolację z ekologicznych włókien drzewnych firmy STEICO, która zostaje zaaplikowana metodą wdmuchiwana pod wysokim ciśnieniem, co gwarantuje jej stabilizację na lata. Uzupełnieniem izolacji cieplnej są profesjonalne płyty FERMACELL złożone z gipsu i włókien celulozy. Ten innowacyjny, ekologiczny materiał zapewnia wysoką ochronę przeciwpożarową oraz izolację cieplną i akustyczną, a dodatkowo jest wytrzymały mechanicznie. Mieszkaj zdrowo i ekologicznie.

Icon

Krótki czas budowy

Średni czas budowy cechujący nasze prefabrykowane domki bez pozwolenia na budowę wynosi zaledwie od 6 do 8 tygodni.

Produkcja FreeDOM odbywa się w naszej gdańskiej fabryce, gdzie z dokładnością do 1 mm. przygotowujemy wszystkie elementy prefabrykowane. Twój nowoczesny domek na zgłoszenie będzie gotowy i dostarczony szybciej niż myślisz.

Icon

Gotowe rozwiązanie

Nowoczesny domek na zgłoszenie FreeDOM jest gotowym produktem dostarczanym w systemie "zamawiasz i odbierasz".

Zapewniamy kompletną dokumentację projektową, która jest niezbędna do zalegalizowania budynku metodą zgłoszenia. W przypadku inwestycji deweloperskich służymy radą i pomagamy przy projektowaniu terenu. Otrzymasz swój ekologiczny domek bez pozwolenia na budowę szybko i bez zbędnych formalności.

Icon

Energooszczędność

Przy zastosowaniu technologii dedykowanej dla domów całorocznych, niewielkim kosztem możemy utrzymać komfort cieplny i wykorzystywać budynek nie tylko w sezonie, ale i w pozostałych częściach roku.

W procesie prefabrykacji elementów drewnianych oraz podczas montażu naszych domków bez pozwolenia na budowę stosujemy wyłącznie nowoczesne rozwiązania energooszczędne pozwalające znacznie obniżyć koszty eksploatacji budynku. Dbaj o środowisko jednocześnie oszczędzając.