Ekologiczne domki na zgłoszenie FreeDOM
Z ukłonem dla Twoich potrzeb

Ekologiczne domki na zgłoszenie FreeDOM - drewno to nasza pasja

Budownictwo drewniane to nie tylko nasza praca, ale i pasja, w którą wkładamy całe serce. Stoją za nami dekady doświadczeń, motywacja i zaangażowanie całego zespołu oraz chęć ciągłego doskonalenia. Od idei po realizację - architekci, konstruktorzy, wdrożeniowcy, koordynatorzy, ekipa produkcji i montażu. Od projektu po Twój wymarzony dom.

Nowoczesne domki bez pozwolenia na budowę FreeDOM to wolność i niezależność, którymi chcemy Cię obdarzyć.

Pomysłodawcy marki FreeDOM:

Tomasz Balcerowski

Tomasz Balcerowski

Prezes Grupy Ekoinbud

"Od ponad 20 lat budujemy dla naszych Klientów. Zrealizowane inwestycje to między innymi obiekty handlowo- usługowe, domy jedno i wielorodzinne, szkoły, żłobki i przedszkola. Podążamy za trendami i analizujemy sytuację na rynku polskim i nie tylko. Zaprojektowana przez naszą nową spółkę kolekcja, to przemyślana oferta domów bez pozwolenia i odpowiedź na potrzeby rynku."

- wizjoner, największy fan marki FreeDOM. Prezes Grupy Ekoinbud, właściciel brandu Ecologiq, Ecolocum i Renowacje. Kontynuuje tradycje rodzinnego zakładu rzemieślniczego, którego początki sięgają 1986 roku.

Joanna Świątek

Joanna Świątek

Prezes Freedom Houses

"Freedom Houses to ponadczasowe i ekologiczne domy na zgłoszenie, budowane w technologii prefabrykacji, dostępne w wersji zarówno letniskowej jak i całorocznej. Współpraca zespołów architektów, konstruktorów, wdrożeniowców oraz produkcji i montażu, pozwoli przyszłym właścicielom na komfortowe korzystanie z doskonale zaprojektowanej przestrzeni. Tworzyliśmy z myślą o klientach, dla których liczy się jakość, trwałość i estetyka."

- doświadczona Manager, Team Leader i twórca między innymi marki FreeDOM. Blisko 20 lat pracy w środowisku międzynarodowym (EFESO CONSULTING), na rynku polskim (GRUPA PRACUJ) oraz lokalnie (REGIONALNA IZBA GOSPODARCZA POMORZA) w obszarze marketingu, sprzedaży i PR pozwoliło rozwinąć umiejętność odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania klientów w świetle dostarczanych wartości. Kreator pozytywnej atmosfery i sprzyjającej kultury organizacyjnej. Mgr Inż. Marketingu i Zarządzania, Finansów i Ekonomii oraz Public Relations Politechniki Gdańskiej.

Jakub Szczęsny

Jakub Szczęsny

Dyrektor Artystyczny Freedom Houses

"O naszych domach myślimy, jako o systemie stosunkowo małych gabarytowo zabudowań, które można rozłożyć na działce wedle możliwości i potrzeb, trochę jak w grze planszowej”, mówi Jakub Szczęsny. ”Polacy nie lubią skrajnie ustandaryzowanych rozwiązań dlatego proponujemy zestaw możliwości, które pozwolą w racjonalnych granicach dostosować domy do różnych wymagań i działek. Kluczowe jest to, by jak najmniej wpływać na otoczenie, zwłaszcza z powodu ochrony środowiska, ale również ważna jest dla nas prostota, czy wręcz skromność form i dyskrecja pozwalająca na łatwe wplecenie budynków w otoczenie."

- jest architektem działającym na styku różnych specjalności projektowych, w tym projektowania domów modułowych, przestrzeni publicznych i instalacji artystycznych. Współpracuje zarówno z organizacjami pozarządowymi min. w Niemczech, Palestynie i Australii, jak i z korporacjami (General Electric, BMW Polska). Ma za sobą doświadczenia pracy w reklamie (Upstairs Young & Rubicam) i ponad dziesięć lat kariery ilustratora prasowego (Nowa Fantastyka, Playboy, Fluid). Interesuje go nauczanie i działalność popularyzatorska, dlatego uczy min. na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, prowadzi programy o projektowaniu architektury i wnętrz (Design Dream w Polsat, Polska Dobrze Zaprojektowana w Domo+), jak i pisze książki dla nie-architektów, jak "Witaj w świecie bez architektów" (MSN 2021). Od 2016 prowadzi autorską pracownię SZCZ w Warszawie.

Partnerzy FreeDOM

brand
brand
brand
brand
brand
brand